(099)  (073)  (068) 175-10-10
НЕ ТАКЕ СТРАШНЕ КЕРМО ...
ОФОРМЛЯЙТЕ ЗАЯВКУ ОНЛАЙН
ТА ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНОК!

+2 години водіння за запис в групу


ПРОЙДІТЬ ОНЛАЙН-ТЕСТУВАННЯ
ТЕСТ «ПРАВИЛА
ДОРОЖНОГО РУХУ»


ПОЕТАПНА ОПЛАТА!
Перший внесок 500 грн.


7 автомобілів, які розчарували своїх власників‍

Новий автомобіль – це зазвичай привід для радості. Але іноді трапляється так, що машина приносить одні лише прикрощі. Погана динаміка, часті поломки, шум у салоні – це тільки деякі зі скарг на досить популярні моделі. Тому багатьом автолюбителям стане у нагоді антирейтинг, який склало американське видання Consumer Reports.

7. Nissan Sentra

7dfgh

Автомобіль входить в першу 20-ку з продажу, але при цьому став 7-м в цьому антирейтингу. Тільки 49% покупців Sentra задоволені своєю покупкою, решта 51% розчарувалися в машині.

6. Nissan Note

6 dfhdf

Nissan Note є одним з найдоступніших субкомпактвенів, але не варто спокушатися. Згідно зі статистикою Consumer Reports, близько 51% покупців повідомили, що шкодують про купівлю цього автомобіля. І на те є низка причин. На жаль, у всьому світі спостерігається тенденція до збільшення розмірів машин, і компактним моделям відводиться все менше уваги і фінансування.

5. Nissan Pathfinder

5 dfghd

Машина задовольняє тільки 49% власників, що є найгіршим результатом в класі. Водії скаржаться на дешеве оздоблення Pathfinder, незручні сидіння і нудне неінформативне управління.

4. Infiniti Q50

4 fsdgnbxf

Тільки 48% покупців заявили, що задоволені автомобілем. Можливо, вся річ в конкурентах, адже Infiniti Q50 доводиться боротися з Mercedes-Benz C Class і BMW 3 серії.

3. Dodge Dart

4 dsg

Близько 58% покупців Dart заявили, що машина їх не влаштовує. Скарги стосуються практично всіх аспектів автомобіля: повільний розгін, неефективний клімат-контроль, незручні сидіння.

2. Jeep Compass

2 egdgd

Перше покоління компактного кросовера Jeep Compass стало найбільшим розчаруванням для любителів повного приводу. Лише 42% власників моделі заявили Consumer Reports, що задоволені покупкою. З їхніх слів, машина мало підійде тим, хто цінує динаміку, витрату палива, комфорт, тишу в салоні і оглядовість. З огляду на це, а також відгуки в автомобільній пресі, в 2017 році в серію пішла машина другого покоління.

1. Acura ILX

1 rghdf

Незважаючи на те, що японський бренд Acura вважається престижним, власники моделі ILXвважають, що їхні машини недостатньо динамічні, занадто шумні і мають неякісну фарбу. Як результат, замість «елітної» Acura ILX фахівці радять купити Honda Civic.

Top